Zresetuj hasło

Polacy chcą spędzić wakacje w Polsce

Nawet pandemia nie jest w stanie zniechęcić Polaków do wyjazdu na wakacje. Po długiej kwarantannie, ponad 90% badanych planujących wyjazd wakacyjny, chce spędzić urlop w kraju. Już teraz więc zarządzający obiektami noclegowymi mogą pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu kwatery i reklamie, która przełoży się na długo wyczekiwane dochody.

Wakacje w Polsce w czasie koronawirusa

Firma Profitroom przebadała ponad 10 tysięcy Polaków, by sprawdzić, na ile pandemia Covid-19 wpłynie na ich wakacyjne plany. Wyniki mogą choć trochę uspokoić niejednego właściciela obiektu noclegowego w górach, nad morzem czy na Mazurach.
Prawie 80% Polaków planuje w tym roku urlop. Aż ponad 90% z tej grupy, chce spędzić go w kraju. Większa część badanych nadal wstrzymuje się z rezerwacją pobytu w obiekcie noclegowym i czeka na rozwój sytuacji.
Blisko 70% ankietowanych na urlop wybrałaby się w lipcu lub w sierpniu. Spora grupa przebadanych Polaków myśli również o wczesnej jesieni. Zdecydowana większość chce wyjechać na tygodniowy pobyt.

Na kwarantannie planujemy wakacje

Kilkutygodniowe zamknięcie w domach, odwołane loty i wyjazdy majówkowe prowadzą do tego, że wszyscy chcą już wrócić do normalności. W naszych głowach zaczyna pojawiać się przekonanie, że skoro tak długo siedzieliśmy w zamknięciu to teraz czas na nagrodę. Z psychologicznego punktu widzenia, zaczynamy się usprawiedliwiać, wiedząc, że wirus zostanie z nami jeszcze długo, chcemy zafundować sobie nagrodę i zaplanować bezpieczne wakacje w Polsce.

Najpopularniejsze kierunki wakacyjne Polaków

Grecja, Turcja, Bułgaria, Hiszpania oraz Egipt – o wyjazdach do tych państw Polacy muszą na jakiś czas zapomnieć. Trudno jednak zrezygnować całkowicie z wakacji. Jakie kierunki wybierzemy? Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się morze i góry. Dlatego osoby prowadzące kwatery i pensjonaty, wynajmujące pokoje i domki w Zakopanem, Władysławowie, Łebie, Krynicy Morskiej czy w Polańczyku, mamy nadzieję, że nie będą mieć problemu z brakiem gości.

Reklama na portalu noclegowym

Z dnia na dzień robi się coraz cieplej i trudno wyobrazić sobie tegoroczne lato bez wyjazdu wakacyjnego. Coraz częściej przyszli urlopowicze przeglądają oferty na portalach noclegowych, szukają zdjęć, informacji i opinii na temat obiektów, które przypadły im do gustu.

To najwyższy czas, żeby przygotować profil obiektu na portalu Śpijtanio.eu. Zakładając konto nie ponosisz żadnych kosztów i nie musisz obawiać się abonamentu. Rejestrujesz konto, dodajesz podstawowe informacje (numer telefonu, adres strony internetowej, informacje dotyczące oferty), dodajesz zdjęcia obiektu noclegowego a promocję rozpoczynasz wtedy, kiedy uznasz za właściwe.
Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji. E-mail: info@spijtanio.eu, telefon 660 276 492.

Partnerzy