Ogólnopolski Portal Noclegowy

Villa Mare Łeba

Topolowa 2
84-360 Łeba
Odległość od centrum:
0.4 km
Doba hotelowa:
14:00 - 11:00
602240389 598664400 Strona WWW Napisz wiadomość

Opis obiektu

Pensjonat Villa Mare położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy, w odległości niespełna 500 metrów od głównej plaży i 150 metrów od centrum Łeby. Lokalizacja gwarantuje komfort wypoczynku, a zarazem stwarza możliwość szybkiego przemieszczania się turystom. W bezpośredniej okolicy obiektu znajduje się poczta (200 metrów), malownicze jezioro (2 km), kino (150 metrów), sklepy spożywcze (100 metrów), przystanek PKP i PKS (400 metrów), postój TAXI (150 metrów).

Do dyspozycji naszych oddaliśmy obiekt wyposażony w 7 pokoi 2 osobowych, 8 pokoi 3 osobowych, 2 pokoje 4 osobowe, 2 małe studia, 2 duże studia oraz 1 apartament. Pokoje wyposażone są w telewizję, lodówkę, łazienkę z natryskiem, jak również w sprzęt plażowy. Na pokój typu studio składają się dwa pokoje + łazienka. Apartament składa się z dwóch pokoi + kuchnia + łazienka.

Do dyspozycji na terenie pensjonatu znajdują się dwa w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Istnieje możliwość korzystania z internetu WiFi oraz możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecięcego.

Większości turystom ma zapewniamy miejsce parkingowe na terenie posesji. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z grilla.

Nie zapominamy także o dzieciach, dla nich również przygotowaliśmy niespodzianki i zadbaliśmy o to, aby spokojnie i bezpiecznie mogły bawić się na terenie obiektu.

Udogodnienia

Do dyspozycji gości
  • Grill
Dla zmotoryzowanych
  • Parking
Internet
  • Wifi
Dla rodzin z dziećmi
  • Udogodnienia dla rodzin z dziećmi
    • Plac zabaw dla dzieci

Opinie gości

(0 Opinii)
Dodaj opinię