Ogólnopolski Portal Noclegowy

U Marcina Łowicz

Tanie i przytulne kwatery pracownicze
Chabrowa 11
99-400 Łowicz
Odległość od centrum:
2.4 km
Doba hotelowa:
14:00 - 10:00
Cena 40 zł - 40 zł /doba
792112700 Strona WWW Napisz wiadomość

Opis obiektu

Wybierając się w podróż, planując dłuższe wczasy czy też pracując w innym miejscu ważne jest co zwiedzimy, gdzie będziemy się stołować, w jakim miejscu podejmiemy pracę, z czego będziemy żyć czy jakich ludzi poznamy, jednak jedną z podstawowych i pryncypialnych rzeczy jest miejsce noclegu. Można obyć się bez kilku miejsc, których nie zdążymy zobaczyć, niektórych posiłków, których nie zdołamy zjeść, można zmienić pracę jednak sen i komfort bezpiecznego noclegu jest jedną z najważniejszych spraw towarzyszącą nam każdego dnia. Miejsce nie powinno być przypadkowe, a skrupulatnie dobrane przede wszystkim do naszych funduszy, ale także preferencji czy osobowości.

Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom nasza firma oferuje państwu tani nocleg, jak również kwatery pracownicze. Tani nie oznacza gorszy, wręcz przeciwnie, staramy się sprostać wszelkim życzeniom naszych klientów chcąc tym samym się zapewnić warunki na najlepszym poziomie przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu finansowego.

Nasze miejsca noclegowe usytuowane są w dogodnej lokalizacji z dostępem do kluczowych siedzib gastronomicznych, ekonomicznych czy kulturalnych.

Nasz personel na pierwszym miejscu stawia potrzeby klienta, toteż elastyczność, zwinność, to cechy, które towarzyszą każdemu pracownikowi. Komfort i spokój to wizytówki naszych miejsc.

W naszych placówkach nie spotkacie się państwo z niehigieniczną pościelą, wyposażenie naszych lokali odbiega także od standardowych tanich noclegów.

Kwatery pracownicze znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na zakwaterowanie kilku pracowników w jednym miejscu, stwarzając tym samym miejsce do integracji, a także możliwość zaoszczędzenia środków finansowych oraz szybkiego dotarcia do celu.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Udogodnienia

Do dyspozycji gości
  • Grill
  • Kuchnia ogólnodostępna w pełni wyposażona
Dla zmotoryzowanych
  • Parking
Internet
  • Wifi
Dla gości ze zwierzętami
  • Akceptacja zwierząt

Ceny pokoi

Do wynajęcia Ilość Cena od Cena do Cena za
Pokój 3-osobowy ze wspólną łazienką 1 40 40 osobę
Pokój 4-osobowy ze wspólną łazienką 2 40 40 osobę
Pokój 5-osobowy z łazienką 1 40 40 osobę
Pokój 2-osobowy ze wspólną łazienką 1 40 40 osobę
Pokój 3-osobowy z łazienką 1 40 40 osobę

Opinie gości

(0 Opinii)
Dodaj opinię