Ogólnopolski Portal Noclegowy

Pokoje Gościnne Barbara Warszawa

Pokoje gościnne
Krzywa 14C
05-092 Łomianki
Odległość od centrum:
4 km
Doba hotelowa:
14:00 - 12:00
Cena od 50 zł /doba
504582020 227511558 Strona WWW Napisz wiadomość

Opis obiektu

Nasz hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Stolicy, a dokładnie w podwarszawskich Łomiankach. Z tego miejsca oferujemy dogodny dojazd nie tylko do interesujących punktów na mapie Warszawy, ale również do biznesowego centrum. Zmotoryzowanym oferujemy darmowy 1000 m2 monitorowany parking z możliwością postoju autokarów. Łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej to także propozycja dla gości niezmotoryzowanych. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, z których bez trudu dostaniesz się do każdego miejsca w Warszawie. W okolicy znajduje się też basen, kościół i sklepy, punkty gastronomiczne. Jest też miejsce na poranny jogging i popołudniowy spacer oraz miejsce na chwilę relaksu.

W przeciwieństwie do wielkomiejskich hoteli w Stolicy, oferujemy naszym gościom tanie noclegi, polską gościnność i domową atmosferę, dlatego w naszych progach zawsze znajdziecie Państwo miejsce na zasłużony odpoczynek po pracy lub całodniowym zwiedzaniu Warszawy .


Obiekt jest całoroczny, więc miłych gości zapraszamy bez względu na porę roku. U nas zawsze jest ciepło i przyjemnie. Pokoje, jakimi dysponujemy, należą do kilku kategorii. Posiadamy w ofercie pokoje hotelowe 1, 2 i 3 osobowe z łazienkami prywatnymi wyposażonymi w TV, dostęp do internetu wi-fi oraz czajnik bezprzewodowy. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego stawiamy na czystość, komfort i wygodę oferowanych przez nas pokoi gościnnych. Pozostałe pokoje 1- 2- 3- i 4-osobowe z łazienkami dostępnymi na korytarzach są również nowoczesne z pełną armaturą sanitarną. Dla miłych gości przeznaczyliśmy dwie kuchnie z lodówkami do przygotowywania ciepłych posiłków.

Naszą ofertę na tanie noclegi w Warszawie kierujemy do wszystkich gości przyjeżdżających do Stolicy bez względu na ilość dni i cel podroży. Zapewniamy doskonałe warunki dla pracowników korzystających z naszych usług przez dłuższy czas oraz dla turystów pozostających na dwa lub trzy dni. Jednym słowem chętnie ugościmy każdego, kto zawita w nasze progi.

Istnieje także możliwość pobytu osób niepełnosprawnych. Łazienki zarówno te prywatne jak i ogólne umożliwiają korzystanie z nich osobom na wózkach inwalidzkich. U nas wypoczywać mogą klienci indywidualni, nawet o wygórowanych wymaganiach, a także różnego rodzaju grupy, którym oferujemy tanie noclegi w Warszawie.

Zapraszamy na tanie noclegi pod Warszawą w dzielnicy Łomianki (jedyne 15km od centrum Warszawy). Szybki i bezproblemowy dojazd do każdej dzilnicy Warszawy.

Dysponujemy pokojami z łazienkami oraz bez łazienek 1-2-3 osobowymi (nowoczesne łazienki do dyspozycji na korytarzach).

Do dyspozycji gości ogólnodostępna kuchnia umożliwiająca przygotowanie ciepłych posiłków oraz bezpłatny (kamerowany) parking na terenie obiektu.


Wszystkie pokoje wyposażone są w radio i TV

Możliwość przyjęcia osób niepełnosprawnych

Akceptujemy zwierzęta na terenie obiektu

Doba hotelowa trwa od 14 do 12 dnia następnego.

Cennik:

-Pokoje wieloosobowe (przy dłuzszych pobytach) cena od 35zł

-Pokój standard bez łazienki 50 zł osoba/doba

-Pokój z łazienką 80 zł osoba/doba

Ceny podane są w kwotach netto. Obowiązuje 8% VAT.

Zapewniamy miłą obsługę i atmosferę. Zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy

Udogodnienia

Dla zmotoryzowanych
  • Parking
Internet
  • Wifi

Ceny pokoi

Do wynajęcia Ilość Cena od Cena do Cena za
Pokój 1-osobowy 6 50 całość
Pokój 2-osobowy 5 115 całość
Pokój 3-osobowy 4 150 całość
Pokój 4-osobowy 3 190 całość

Opinie gości

(0 Opinii)
Dodaj opinię