Ogólnopolski Portal Noclegowy

Noclegi Dworski Ćwiak Polańczyk

Berezka 34
38-610 Polańczyk
Odległość od centrum:
4 km
Doba hotelowa:
14:00 - 10:00
Cena od 100 zł /doba
888820390 Napisz wiadomość

Opis obiektu

Zapraszamy Państwa do pięknej miejscowości Berezka położonej w Bieszczadach - znajdującej się jedynie 4 km od Polańczyka, 6 km od Soliny oraz 25 km od Sanoka, w którym to podziwiać możemy największe muzeum etnograficzne w Polsce. Dodatkowo w pobliżu znajduje się wiejskie zoo, Muzeum Kultury Bojków w Myczkowie czy Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie "Knieja" w Nowosiółkach.

Oferujemy Państwu trzy pokoje z ręcznie robionym drewnianym wyposażeniem, łazienkami (z prysznicem i wanną oraz oddzielnym WC ) oraz balkonem ( z widokiem na Bieszczadzkie zielone wzgórza ). Dodatkowo przy obiekcie znajduje się miejsce na ognisko oraz drewniana ambona dla dzieci. W obiekcie znajduje się aneks kuchenny.

Budynek umiejscowiony jest na terenie dawnego dworu szlacheckiego Fredry i Żurowskich z 1851 roku, na trasie małej pętli Bieszczadzkiej - sąsiadami są tu tylko cisza i las. Jeżeli chcesz wypocząć od miejskiego szumu, to znalazłeś idealne miejsce. Możesz napawać się widokiem Bieszczadzkich Gór - w pobliżu znajdują się liczne szlaki piesze i rowerowe, a historia tego miejsca zapiera dech w piersiach (Zapytaj o nią właściciela!).

Ceny:

50 zł osoba dorosła / doba
25 zł dziecko powyżej 3 lat / doba
dzieci 1-3 lata - gratis

Udogodnienia

Do dyspozycji gości
  • Miejsce na ognisko
  • Aneks kuchenny
Dla zmotoryzowanych
  • Parking
Internet
  • Wifi
Dla rodzin z dziećmi
  • Udogodnienia dla rodzin z dziećmi
    • Plac zabaw dla dzieci

Ceny pokoi

Do wynajęcia Ilość Cena od Cena do Cena za
Apartament 2-pokojowy 4-osobowy 1 200 całość
Apartament 2-osobowy 1 100 całość

Opinie gości

(0 Opinii)
Dodaj opinię