Ogólnopolski Portal Noclegowy

Abundia Domki Rewal

Domy do wynajęcia
Piastowska 26A
72-344 Rewal
Odległość od centrum:
1.4 km
Doba hotelowa:
14:00 - 10:00
Cena 110 zł - 280 zł /doba
606431735 Napisz wiadomość

Opis obiektu

Zapraszamy do naszych domków letniskowych położonych w uroczym zakątku Rewala wśród starych dębów,zaledwie 80 m od pięknej, piaszczystej i rozległej plaży Wybrzeża Rewalskiego.
Dzięki takiemu położeniu naszych domków nasi Goście mogą poczuć morską bryzę, posłuchać szumu fal i szelestu liści.
Do zejścia na plażę prowadzi piękna Aleja Różana, drugie zejście tuż obok jest łagodne (zjazd)po którym można zjechać nawet wózkiem dziecięcym.
Na terenie naszego ośrodka przygotowaliśmy dla najmłodszych mini plac zabaw w postaci zjeżdżalni, huśtawek, piaskownicy, domku , trampoliny i ping-ponga.
Lato... Słońce... Morze... Plaża... i nie tylko, bo też całe mnóstwo innych atrakcji znajdziecie w uroczym miasteczku jakim jest Rewal
Tutaj każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności bądź rozrywki i zabawy w gronie przyjaciół i rodziny.
Są tutaj szerokie plaże, szlaki rowerowe i piesze, organizowane są zabawy i turnieje, koncerty gwiazd, wieczory kabaretowe, przejażdżki ciuchcią "Retro" czy też Akademia Słońca.
W niedalekiej odległości znajdują się restauracje, kawiarenki, smażalnie ryb i stołówki specjalizujące się w domowych obiadach.
Jesteśmy przekonani, że w takim otoczeniu wypoczynek będzie udany, mile będziecie go wspominać i wrócicie do nas za rok, bo w Rewalu jest rewelacyjnie.

Udogodnienia

Do dyspozycji gości
  • Aneks kuchenny
Dla zmotoryzowanych
  • Parking
Dla rodzin z dziećmi
  • Udogodnienia dla rodzin z dziećmi
    • Plac zabaw dla dzieci

Ceny pokoi

Do wynajęcia Ilość Cena od Cena do Cena za
Domek 4-osobowy 6 180 280 całość
Domek 2-osobowy 2 110 170 całość

Opinie gości

(0 Opinii)
Dodaj opinię