Zresetuj hasło

Twoje wyniki wyszukiwania

Zagroda Zalipie

Gostynin,

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 606

Opis

Zagroda Zalipie położona jest w malowniczej wsi Sałki w gminie Gostynin, gdzie czyste środowisko naturalne oraz bogactwo fauny i flory niezaprzeczalnie tworzą sprzyjające warunki dla turystów szukających odpoczynku i relaksu poprzez kontakt z przyrodą. Takie możliwości daje nam nasza gmina Gostynin – często nazywana „Zielonymi Płucami Mazowsza” położona w centralnej Polsce, w odległości 120 km na zachód od Warszawy. Część terenów leśnych gminy objęta jest ochroną w ramach Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, a dla szczególnie cennych stanowisk utworzono na terenie Gostynina trzy rezerwaty przyrody: Ostetnica, Dybanka i Drzewce. Atrakcyjnym elementem krajobrazu są również gostynińskie jeziora, które tworzą Pojezierze Gostynińskie liczące około 60 jezior.

Nasze siedlisko jest to miejsce zaciszne i odosobnione usytuowane w środku lasu, idealne na wypoczynek i pracę twórczą oraz odizolowanie się od gwaru dużych aglomeracji miejskich. Jest miejscem dla osób lubiących kontakt z naturą i zwierzętami. Okoliczne lasy obfituje w dobra natury takie jak: jagody, grzyby, maliny, jeżyny, można także zbierać różne zioła. Bogactwo lasów i polnych dróżek sprzyja uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. To wszystko sprawia, że u nas Goście odpoczywają ciałem i duchem. Wszyscy, którzy cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą, śpiew ptaków, rechot żab, świeże rześkie powietrze docenią to miejsce jako jedyne w swoim rodzaju.

Naszym Gościom oferujemy noclegi w domu przypominającym swoim wyglądem i wyposażenie wiejskie domy naszych dziadków z połowy ubiegłego wieku. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa pokoje mieszkalne z kuchnią ( w pełni wyposażoną ) oraz łazienką, w każdym z pokojów znajdują się po dwie podwójne kanapy. Dodatkowo dla naszych Gości oferujemy całodzienne wyżywienie, nasza domowa kuchnia opiera się w dużej mierze na produktach pochodzących z miejscowych gospodarstw rolnych i w swoich smakach sięga do tradycji kulinarnych regionu.
W Zagrodzie Zalipie nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych Gościach, dla których przygotowaliśmy atrakcję w postaci możliwość nauki jazdy konnej, na koniku polskim oraz na kucyku szetlandzkim. Ponadto na terenie gospodarstwa prowadzimy również zajęcia z hipoterapii z instruktorem. Organizujemy ogniska, grille, urodziny dla dzieci oraz inne imprezy na świeżym powietrzu oraz w domu.
Nasza zagroda posiada również mini zoo, w którym rej wodzą:
– kucyk szetlandzki wraz z końmi i osiołkiem
– świnki getyńskie
– kozy burskie i anglonubijskie,
– owca wrzosówka, baranek
– drób ozdobny,
– koty oraz dwa owczarki niemieckie długowłose .
Serdecznie zapraszamy do naszej Zagrody Zalipie!!

Zobacz więcej
Cennik
Cena za dzień: od 60 zł
Adres
Ulica, Miasto: Sałki 5, 09-500 Salki,
Miasto:
Kod pocztowy: 09-500
Kraj: Polska
Szczegóły obiektu
ID ogłoszenia: 111
Odległość Od Centrum Miasta W Km: 1 km
Doba Hotelowa Od / Do: 14:00 - 11:00
Cechy
Dla gości ze zwierzętami
Akceptacja zwierząt
Dla rodzin z dziećmi
Udogodnienia dla rodzin z dziećmi
Dla zmotoryzowanych
Parking
Do dyspozycji gości
Grill
Kuchnia ogólnodostępna w pełni wyposażona
Miejsce na ognisko
Sala kominkowa
Udogodnienia - prasowanie, pranie
Wypożyczalnia sprzętu turystycznego
Opcje wyżywienia
Obiad
Udogodnienia
Klimatyzacja

Na mapie

od 60 zł za dzień / na osobę
×

Zapytaj o nocleg

Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 606

x
od 60 zł za dzień / na osobę