Zresetuj hasło

Twoje wyniki wyszukiwania

U Marcina

Łowicz,
Tanie i przytulne kwatery pracownicze
Zapytaj o nocleg

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 792

Opis

Wybierając się w podróż, planując dłuższe wczasy czy też pracując w innym miejscu ważne jest co zwiedzimy, gdzie będziemy się stołować, w jakim miejscu podejmiemy pracę, z czego będziemy żyć czy jakich ludzi poznamy, jednak jedną z podstawowych i pryncypialnych rzeczy jest miejsce noclegu. Można obyć się bez kilku miejsc, których nie zdążymy zobaczyć, niektórych posiłków, których nie zdołamy zjeść, można zmienić pracę jednak sen i komfort bezpiecznego noclegu jest jedną z najważniejszych spraw towarzyszącą nam każdego dnia. Miejsce nie powinno być przypadkowe, a skrupulatnie dobrane przede wszystkim do naszych funduszy, ale także preferencji czy osobowości.

Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom nasza firma oferuje państwu tani nocleg, jak również kwatery pracownicze. Tani nie oznacza gorszy, wręcz przeciwnie, staramy się sprostać wszelkim życzeniom naszych klientów chcąc tym samym się zapewnić warunki na najlepszym poziomie przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu finansowego.

Nasze miejsca noclegowe usytuowane są w dogodnej lokalizacji z dostępem do kluczowych siedzib gastronomicznych, ekonomicznych czy kulturalnych.

Nasz personel na pierwszym miejscu stawia potrzeby klienta, toteż elastyczność, zwinność, to cechy, które towarzyszą każdemu pracownikowi. Komfort i spokój to wizytówki naszych miejsc.

W naszych placówkach nie spotkacie się państwo z niehigieniczną pościelą, wyposażenie naszych lokali odbiega także od standardowych tanich noclegów.

Kwatery pracownicze znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na zakwaterowanie kilku pracowników w jednym miejscu, stwarzając tym samym miejsce do integracji, a także możliwość zaoszczędzenia środków finansowych oraz szybkiego dotarcia do celu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zobacz więcej
Cennik
Cena za dzień: od 40 zł
Adres
Ulica, Miasto: Chabrowa 11, 99-400 Łowicz,
Miasto:
Kod pocztowy: 99-400
Kraj: Polska
Szczegóły obiektu
ID ogłoszenia: 8202
Odległość Od Centrum Miasta W Km: 2 km
Doba Hotelowa Od / Do: 14:00 - 10:00
Cechy
Dla gości ze zwierzętami
Akceptacja zwierząt
Dla zmotoryzowanych
Parking
Do dyspozycji gości
Grill
Kuchnia ogólnodostępna w pełni wyposażona
Internet
Wifi

Na mapie

od 40 zł za dzień / na osobę
×

Zapytaj o nocleg

Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 792

x
od 40 zł za dzień / na osobę