Zresetuj hasło

Twoje wyniki wyszukiwania

Pokoje u Basi

,
Wilkasy, , Noclegi na Mazurach
Kwatery prywatne
Zapytaj o nocleg

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 516

Opis

Pokoje gościnne znajdują się w domku jednorodzinnym z oddzielnym wejściem dla gości.
W pobliżu domu znajduje się las. Do plaży i portu około 600-700 m. Tuż przed domem znajduje się parking.

Pokoje gościnne znajdują się w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji Państwa są pokoje na piętrze i na poddaszu z oddzielnym wejściem od pozostałej części mieszkalnej,która też w okresie letnim jest udostępniona jako apartament na parterze. Na piętrze są trzy pokoje, łazienka i kuchnia. Pokój dwuosobowy posiada jedno duże łóżko, cena pokoju 70 zł za dobę. Obok pokój trzyosobowy z rozkładanym tapczanem i pojedynczym łóżkiem w cenie 105 zł za dobę. Pokój wieloosobowy od 3 do 6 osób posiada trzy podwójne tapczany. Cena pokoju od 140 do 180 zł w zależności od liczby osób.

Z piętra jest oddzielne wejście na apartament na poddaszu. Cena apartamentu 160-200 zł. Za cztery osoby 160 zł, za 6 osób 200 zł. Na poddaszu znajduje się w mniejszym pomieszczeniu duże małżeńskie łóżko, natomiast w drugim dwa rozkładane tapczany. Apartament posiada swoją łazienkę. Oba pomieszczenia tworzą przestrzeń otwartą.

Do dyspozycji gości kuchnia wspólna na piętrze w pełni wyposażona, naczynia, garnki, mikrofalówka, lodówka. W każdym pokoju telewizor i dostęp do internetu.

Posiadamy również na parterze mieszkanie do wynajęcia jako apartament z oddzielnym wejściem, jak również z tarasem. Apartament posiada sypialnię z dużym łóżkiem, w salonie rozkładany tapczan. Kuchnia z jadalnią i salonem tworzą przestrzeń otwartą. Łazienka z kabiną i wanną. Cena apartamentu od 200 do 300 zł. Dwie osoby chcące wynająć apartament płacą 200 zł za dobę, 4 osoby 250 zł natomiast istnieje możliwość dostawki w salonie i wtedy cena apartamentu do 300 zł.

Podczas grillowania i spędzania wolnego czasu w ogrodzie do dyspozycji gości pergola. Przed domem znajduję się duży parking bezpłatny.

Giżycko (niem. Lötzen, pol. (dawniej) Łuczany, Lec, prus. Lecai) – miasto i gmina w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Położone na Mazurach, na Pojezierzu Mazurskim, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin.
Giżycko jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych.

Atrakcje turystyczne i zabytki:
– kościół ewangelicki z 1827 roku,
– most obrotowy na Kanale Łuczańskim, jedyny tego typu czynny most w Europie z XIX wieku,
– Twierdza Boyen z XIX wieku,
– cerkiew prawosławna (parafialna) z końca XIX wieku,
– zamek krzyżacki z XIV wieku, obecnie w trakcie adaptacji na hotel,
– wieża ciśnień z przełomu XIX i XX wieku, która od lata 2007 jest otwarta dla zwiedzających, chcących obejrzeć z góry panoramę miasta oraz okolicznych jezior (w tym celu wyposażona jest w windę).

Zobacz więcej
Cennik
Cena za dzień: od 35 zł
Adres
Ulica, Miasto: Spacerowa 24, 11-500 Wilkasy,
Miasto:
Powierzchnia:
Kod pocztowy: 11-500
Kraj: Polska
Szczegóły obiektu
ID ogłoszenia: 25692
Odległość Od Centrum Miasta W Km: 2 km
Doba Hotelowa Od / Do: 14:00 - 16:00
Cechy
Dla zmotoryzowanych
Parking
Do dyspozycji gości
Grill
Kuchnia ogólnodostępna w pełni wyposażona
Miejsce na ognisko
Internet
Wifi

Na mapie

od 35 zł za dzień / na osobę
×

Zapytaj o nocleg

Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 516

x
od 35 zł za dzień / na osobę