Zresetuj hasło

Twoje wyniki wyszukiwania

Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny w Olsztynie

,
Olsztyn, , Noclegi na Mazurach

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 895

Opis

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych jest jednostką Polskiego Związku Niewidomych w Warszawie. W NZOZ OMR PZN funkcjonują trzy działy:
· administracyjno-gospodarczy (prowadzi obsługę całokształtu zagadnień związanych z organizacją, gospodarką materiałową, bhp i utrzymaniem stanu higieniczno-estetycznego pomieszczeń budynku i jego otoczenia),
· księgowy (prowadzi obsługę finansowo-rachunkową NZOZ OMR PZN),
· techniczno-hotelowo-mieszkalny.
NZOZ OMR PZN posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia i świadczy usługi medyczne dla jednostek zlokalizowanych w obiekcie, jak również dla pacjentów z terenu miasta i województwa w zakresie podstawowej (lekarz rodzinny) i specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej.
W budynku NZOZ OMR PZN znajdują się: sklep, restauracja i kawiarenka, pralnia, gabinet kosmetyczny oraz kaplica. W budynku jest również biblioteka oferująca książki i czasopisma drukowane tradycyjnie oraz w brajlu, jak również publikacje w druku powiększonym i książki mówione. W ogrodzie znajduje się amfiteatr, ścieżka zdrowia, miejsce do grillowania. W budynku NZOZ OMR PZN zlokalizowane są ponadto: Dom Pomocy Społecznej, Zakład Aktywności Zawodowej oraz trzy środowiskowe domy samopomocy: Ariadna, Dedal i Tezeusz. Obiekt i teren wokół niego dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Windy z systemem głośnomówiącym i oznaczeniem brajlowskim oraz poręcze, umożliwiają osobom niewidomym, słabowidzącym oraz poruszającym się na wózkach inwalidzkich, dotarcie do pomieszczeń w całym obiekcie.
NZON OMR posiada także Placówkę Zapewniającą Całodobową Opiekę „Labirynt” nad osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi i osobami w podeszłym wieku. Osoby korzystające z naszych usług mogą przez całą dobę liczyć na pomoc w czynnościach codziennych , pielęgnacje w czasie choroby, w utrzymaniu higieny, przy załatwianiu spraw osobistych.
Zapewniamy całodobowe wyżywienie (również konsultowane z dietetykami). Koszty pobytu ponosi osoba korzystająca z naszych usług lub opiekun prawny. Szczegóły na miejscu w placówce lub pod telefonem.
Oferujemy trzydzieści całodobowych miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowych. Pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, telewizor, radio, telefon, lodówkę i czajnik.
Miejsca noclegowe wykorzystywane są przede wszystkim na organizację turnusów rehabilitacyjnych, a między turnusami udostępniane są wszystkim chętnym.
Cena za osobę: od 50 zł + opłata klimatyczna przy pobycie powyżej 1 doby
Cena zawiera: nocleg, dostęp do bezprzewodowego internetu w wyznaczonych miejscach, parking niestrzeżony, podatek.

Zapewniamy gościnność, miłą obsługę i kameralną atmosferę. Zapraszamy.

NZOZ OMR PZN dysponuje salą wyposażoną w sprzęt multimedialny, przystosowaną do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych i okolicznościowych. Sala może pomieścić do 150 osób.
Dla uzyskania większego komfortu istnieje możliwość usługi bankietowej oraz serwisu kawowego, tak aby spełnić Państwa wszystkie oczekiwania.
NZOZ OMR PZN oferuje Państwu również dwie stylowe mniejsze sale na organizację imprez okolicznościowych (imieniny, urodziny, obchody rocznic itp.).

Zobacz więcej
Adres
Ulica, Miasto: Paukszty 57 ‎, 10-685 Olsztyn,
Miasto:
Powierzchnia:
Kod pocztowy: 10-685
Kraj: Polska
Szczegóły obiektu
ID ogłoszenia: 35874
Odległość Od Centrum Miasta W Km: 3 km
Doba Hotelowa Od / Do: 14:00 - 10:00
Cechy
Dla biznesu
Sala konferencyjna
Dla zmotoryzowanych
Parking
Internet
Wifi
Na terenie obiektu
Bar, restauracja
Opcje wyżywienia
Kolacja
Obiad
Śniadanie
Udogodnienia
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Winda

Na mapie

Podobne oferty

od zł
×

Zapytaj o nocleg

Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 895

x
od zł