Zresetuj hasło

Twoje wyniki wyszukiwania

Kryst Tad Agroturystyka

Gutkowo,

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 510

Opis

Agroturystyka Kryst-tad położona jest w malowniczej krainie Warmi i Mazur, nie opodal olsztyńskiego jeziora Ukiel. Bliskość lasów pełnych jagód i grzybów, jezior pełnych ryb oraz łąki, pola, śpiew ptaków zapewnią wytchnienie od miejskiego gwaru. Przy tak pięknym położeniu ok kilkunastu lat staramy się, aby chwilę spędzone zarównowa w trakcie przyjęcia okolicznościowego jak i dłużego odpoczynku w pozytywny sposób zapadły naszym gościom w pamięć.
Jesteśmy firma rodzinną z wieloletnimi tradycjami, wcześniej zarządzaną przez seniorów rodu, obecnie przez ich dzieci. Jako młodzi, chętni do pracy właściciele podejmiemy każde wezwanie , aby sprostać wymaganiom swoich klientów. Modernizujemy lokal, poprawiamy jakość świadczonych usług, pracujemy na wizerunek swojej firmy, chcąc jak najlepiej służyć swoim klientom!!!
Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i organizacji imprez z nami, wspieramy radą, pomysłem i zarażamy poczuciem humoru, przyjmujemy krytykę i wyciągamy z niej wnioski, z nami zorganizujesz przyjęcie swoich marzeń!

Nasz lokal to nie tylko imprezy okolicznościowe, ale również noclegi, pokój 2 os -80zł, 3 os-120zł zapraszamy!!! pokoje gościnne, nowy aneks kuchenny i przestronny , duży parking czekają. Zapraszamy firmy do współpracy.

Organizujemy wesela, komunie, chrzciny , stypy, imieniny , urodziny, jubileusze, praktycznie każdą imprezę, na jaką macie ochotę. Zachęcamy do współpracy firmy- imprezy integracyjne, wigilie , konferencji , szkolenia.

Zobacz więcej
Adres
Ulica, Miasto: Gutkowo 9, 11-041 Gutkowo,
Miasto:
Kod pocztowy: 11-041
Kraj: Polska
Szczegóły obiektu
ID ogłoszenia: 35808
Odległość Od Centrum Miasta W Km: 5 km
Doba Hotelowa Od / Do: 14:00 - 11:00
Cechy
Dla rodzin z dziećmi
Udogodnienia dla rodzin z dziećmi
Dla zmotoryzowanych
Parking
Do dyspozycji gości
Aneks kuchenny
Kuchnia ogólnodostępna w pełni wyposażona
Internet
Wifi

Na mapie

od zł
×

Zapytaj o nocleg

Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 510

x
od zł