Zresetuj hasło

Twoje wyniki wyszukiwania

Hotel Gromada

Busko-Zdrój,

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 413

Opis

Hotel Gromada *** położony jest w urokliwej, uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój oddalonej 80 km od Krakowa ,50 km od Kielc tuż obok Parku Zdrojowego.

W 2013 roku hotel został zmodernizowany poprzez remont oraz zmianę aranżacji holu,recepcji,restauracji oraz kawiarni.

Poza wspaniałym krajobrazem oraz niepowtarzalną i naturalną, nieskażoną przemysłem przyrodą uzdrowiskową do wizyty w Busko Zdrój zachęca specyficzny mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i małą ilością opadów w ciągu roku. Hotel Gromada posiada 50 komfortowych pokoi 1-osobowych, 2-osobowych oraz 3 apartamenty, wyposażonych w łazienkę, balkon, telefon, internet Wi-Fi oraz telewizję .

W hotelu znajduje się winda,recepcja czynna całodobowa,restauracja czynna codziennie od 7.00-22.00,Room-service,Drink Bar , kawiarnia,a przed hotelem podjazd dla osób niepełnosprawnych.Posiadamy klimatyzowaną salę konferencyjną dla 60 osób wyposażoną w ekran,rzutnikmultimedialny,flipchart,laptop,markery. Dodatkowo dla wszystkich gości hotelowych wypożyczamy rowery oraz kijki do Nordic Walkingu – gratis.

W pobliżu hotelu w ośrodkach przyrodoleczniczych dostępna jest bogata baza zabiegowa, rehabilitacyjno- kosmetyczna i rekreacyjno-sportowa. Największym bogactwem Buska- Zdroju jest niezwykle cenna woda siarczkowa. Duże stężenie siarki oraz wysoka mineralizacja powodują, iż jest to najsilniejsza woda lecznicza tego typu na świecie. Posiada ona wysoką wartość leczniczą stosowaną w leczeniu przede wszystkim w schorzeniach narządów ruchu, reumatycznych, ortopedyczno-urazowych oraz w chorobach skóry.

Hotel ***Gromada oferuje pobyty wypoczynkowe dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych,pobyty weekendowe,pobyty świąteczno-noworoczne,organizację szkoleń,konferencji,imprez integracyjnych dla firm,wczasy dla seniorów dla grupy 55+.

Hotel*** Gromada został dwukrotnie w 2011 roku oraz 2012 najlepszym hotelem w powiecie buskim w plebiscycie Echa Dnia Jedzenie&Zabawa .O sukcesie przesądziło zaangażowanie wszystkich pracowników w jak najlepszą obsługę gości oraz poziom proponowanych usług. Co roku podczas Międzynarodowego Festiwalu im.Krystyny Jamroz gościmy wszystkich znakomitych artystów w naszym obiekcie. Jesteśmy godni polecenia,doceniani przez gości poprzez liczne pozytywne opinie na platformach rezerwacyjnych oraz wpisy w Księgę Gości na recepcji hotelowej.

Zapraszamy

Zobacz więcej
Cennik
Cena za dzień: od 70 zł
Adres
Ulica, Miasto: Waryńskiego 10, 28-100 Busko-Zdrój,
Miasto:
Kod pocztowy: 28-100
Kraj: Polska
Szczegóły obiektu
ID ogłoszenia: 114821
Odległość Od Centrum Miasta W Km: 0 km
Doba Hotelowa Od / Do: 14:00 - 12:00
Cechy
Dla biznesu
Sala konferencyjna
Dla zmotoryzowanych
Parking
Do dyspozycji gości
Aneks kuchenny
Udogodnienia - prasowanie, pranie
Internet
Wifi
Mówimy w językach
Angielski
Na terenie obiektu
Bar, restauracja
Opcje wyżywienia
Obiad
Obiadokolacja
Śniadanie
Recepcja
Recepcja 24h
Udogodnienia
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Winda

Na mapie

Podobne oferty

Willa Marcel
od 120 zł za dzień / osoba
Noclegi Pod Papugami
od 50 zł za dzień / osoba
AgroZagajów
od 50 zł za dzień / osoba
od 70 zł za dzień / na osobę
×

Zapytaj o nocleg

Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 413

x
od 70 zł za dzień / na osobę