Zresetuj hasło

Twoje wyniki wyszukiwania

Apartamenty Krynica Morska

,
Krynica Morska, , Noclegi nad morzem

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 668

Opis

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszych apartamentów. Cechuje je komfort i wysoki standard wyposażenia. Znajdujemy się w Krynicy Morskiej – popularnej nadbałtyckiej miejscowości. Obiekt położony jest blisko centrum oraz w niewielkiej odległości od morza około 500 metrów. W budynku znajduje się 7 pokoi dla Gości. Ponadto istnieje możliwość wynajęcia pokoju w którym znajduje sie łóżeczko dla dziecka lub pokoju z łóżkiem piętrowym.

Każdy pokój posiada aneks kuchenny, łazienkę z natryskiem, balkon oraz Internet.

Aby Państwa pobyt był przyjemny prosimy o zapoznanie się i stosowanie do poniższych informacji:

• Sprawy finansowe i meldunkowe Goście zobowiązani są regulować w dniu przyjazdu oraz opłacić za cały pobyt. UWAGA! Nie honorujemy kart płatniczych, rozliczamy się wyłącznie w gotówce.

• Doba rozpoczyna się o godzinie 14 a kończy się o godzinie 10 dnia następnego.

• Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22 do 7 .

• Gościom nie wolno bez informowania obsługi wprowadzać na teren obiektu osób trzecich. Każda taka osoba ma obowiązek zgłosić się do obsługi. Gościom zabrania się udostępniania osobom trzecim pokoi w celach noclegowych a także w celu korzystania z łazienek. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeżeli nie upłynął okres za który uiścił opłatę.

• W pokojach nie można używać urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń (farelek, grzałek oraz tosterów). Nie dotyczy: maszynek do golenia i ładowarek urządzeń elektronicznych. Korzystanie z urządzeń na terenie obiektu przez osoby niepełnoletnie może odbywać się tylko pod nadzorem rodziców/opiekunów i zgodnie z przeznaczeniem.

• Za zniszczenie lub uszkodzenie mienia odpowiadają Goście zamieszkujący dany pokój. Każdy z gości zobowiązuje się do dbania o wyposażenie i sprzęt znajdujący się w apartamentach oraz oddania lokalu w stanie nienaruszonym. Koszty naprawy zniszczeń lub innych strat zostają wycenione przez pracowników oraz obciążają gościa nieprzestrzegającego regulaminu.

• Gościom nie wolno wynosić mebli oraz wyposażenia pokoi.

• Zabronione i niedopuszczalne jest palenie tytoniu oraz innych substancji w pokojach a także w łazienkach. Prosimy o palenie tytoniu i papierosów wyłącznie na balkonach lub na zewnątrz obiektu.

• W aneksach kuchennych, będących do dyspozycji gości, zabrania się przyrządzania ryb (patroszenia, smażenia, gotowania).

• Każdy z gości zobowiązuje się do dbania o wyposażenie i sprzęt znajdujący się w apartamentach oraz oddania lokalu w stanie nienaruszonym.

• Stan wyposażenia apartamentów przedstawiany jest gościom w dniu przyjazdu. Stan wyposażenia będzie sprawdzany przy wykwaterowaniu w obecności gości korzystających z danego apartamentu.

• Koszty naprawy zniszczeń lub innych strat zostają wycenione przez obsługę oraz obciążają gościa nieprzestrzegającego regulaminu. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice/opiekunowie.

• Prosimy o zgłaszanie ewentualnych usterek w dniu zakwaterowania.

Wyposażenie apartamentu: każdy apartament wyposażony jest w aneks kuchenny (garnki, zastawę stołową, plater, czajnik

REGULAMIN

Warunki rezerwacji

• Rezerwacji można dokonać drogą telefoniczną lub e-mailową.

• W celu dokonania rezerwacji należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego wpłacić zadatek w wysokości 1 doby na numer konta podany przez obsługę obiektu.

Po dokonaniu rezerwacji klient ma 2 dni robocze na wpłacenie zadatku. Każda rezerwacja, która po 2 dniach roboczych nie zostanie potwierdzona zadatkiem, jest skreślana z grafiku.

• W razie niewywiązania się z umowy zawartej między stronami (np. brak przyjazdu w uzgodnionym terminie) zadatek przepada.

• W dniu zakwaterowania gość nie może skrócić swojego pobytu, ma obowiązek z góry rozliczyć się z dokonanej rezerwacji. Rezygnacja z części pobytu w trakcie jego trwania nie jest podstawą zwrotu pieniędzy.

• Każdy klient dokonujący rezerwacji akceptuje postanowienia regulaminu i zgadza się go przestrzegać.

Zobacz więcej
Cennik
Cena za dzień: od 160 zł
Adres
Ulica, Miasto: Wasilewskiego 6, 82-120 Krynica Morska,
Powierzchnia:
Kod pocztowy: 82-120
Kraj: Polska
Szczegóły obiektu
ID ogłoszenia: 26768
Odległość Od Centrum Miasta W Km: 0 km
Doba Hotelowa Od / Do: 14:00 - 10:00
Cechy
Dla rodzin z dziećmi
Wyposażenie dla rodzin z dziećmi
Dla zmotoryzowanych
Parking
Do dyspozycji gości
Grill
Kuchnia ogólnodostępna w pełni wyposażona
Udogodnienia - prasowanie, pranie
Internet
Wifi
Udogodnienia
Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Na mapie

Podobne oferty

Podobne oferty

od 160 zł za dzień / na osobę
×

Zapytaj o nocleg

Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Kontakt do właściciela

Numer telefonu: 668

x
od 160 zł za dzień / na osobę