Kwatery pracownicze Poznań - tanie kwatery pracownicze w Poznaniu już od 20zł

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Poznań

powiat Poznań

Alphia Hostel

Poznań | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 2.3 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

 Alphia Hostel Mile widziane grupy wycieczkowe, przy większej ilości osób cena do negocjacji. cena od: 80.00

Noclegi Kandulski

Poznań | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 10.5 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Noclegi Kandulski Polecam tanie pokoje o wysokim standardzie dla pracowników,firm i osób przejezdnych. cena od: 50.00

Noclegi Dla Pracowników Podolany

Poznań | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 10.9 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Noclegi Dla Pracowników Podolany Polecamy tanie noclegi położone w dobrym punkcie, z którego jest dogodny dojazd do miasta transportem miejskim. cena od: 50.00

Pokoje Gościnne Villa

Poznań | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 11.8 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Pokoje Gościnne Villa Wysoki standard w bardzo przystępnej cenie. Pokoje są 3/4/5/6 osobowe, w każdym znajduje sie tv. Do dyspozycji gości jest kuchnia, parking oraz WiFi. cena od: 25.00

Pokoje Pracownicze Adrianna

Poznań | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 12.3 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Pokoje Pracownicze Adrianna Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegów dla pracowników . cena od: 67.00

Noclegi Pracownicze IMS

Poznań | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 12.4 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Noclegi Pracownicze IMS Miejsca noclegowe w nowym lokalu po remoncie! cena od: 20.00

Jeżeli interesują Państwa tanie kwatery pracownicze Poznań to miasto, w którym prosperuje wiele atrakcyjnych placówek. Portal noclegowy Śpijtanio.eu to serwis oddający do dyspozycji przytulne miejsca noclegowe dla brygad pracowniczych w korzystnej cenie. Zapraszamy do współpracy firmy zatrudniające osoby spoza regionu, bez własnego lokum bądź przebywające poza miejscem zamieszkania na czas realizacji projektu.

Hotele pracownicze Poznań – nocleg na każdą kieszeń

Dostępne w naszych punktach kwatery przyczyniają się znacząco do zwiększenia efektywności pracowników. Dzięki temu, że oferujemy noclegi w Poznaniu lub w niewielkiej odległości od miasta, członkowie zespołów mogą szybko dotrzeć na stanowiska pracy, nie tracąc niepotrzebnie czasu na dojazdy. 

W polecanych przez nas tanich kwaterach pracowniczych w Poznaniu w zależności od lokalizacji znajdują się łazienki z prysznicami, przestrzeń do odpoczynku oraz w pełni wyposażone kuchnie. Po zakończeniu dnia pracy mieszkańcy naszych hoteli mają możliwość przygotowania sobie ciepłego posiłku. Nie muszą przywozić ze sobą żadnych naczyń czy sztućców – zapewniamy im wszystko, co potrzebne.

Tanie kwatery pracownicze Poznań

Portal Śpijtanio.eu proponuje partnerskim przedsiębiorstwom konkurencyjne warunki współpracy. Skupiamy się na długoterminowym wynajmie kwater, ale jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. W sytuacji, gdy noclegu potrzebują nasi stali partnerzy, gwarantujemy satysfakcję dla obu stron nawet przy krótszych terminach.

Jeżeli poszukują Państwo usług takich jak noclegi dla pracowników Poznań spełni wszelkie oczekiwania. Mamy do zaoferowania miejsca w doskonale skomunikowanych dzielnicach takich jak Stare Miasto, Grunwald czy Jeżyce. Większość obiektów dysponuje parkingiem, z którego można korzystać, natomiast u tych, które go nie posiadają, brak wynagradza świetna lokalizacja (np. bliskość przystanku autobusowego, do którego łatwo dotrzeć w ciągu 3 minut spaceru).

Noclegi pracownicze Poznań i okolice

Zapewniamy wysoki standard pobytu przy zachowaniu niskich stawek. Firmom, które zatrudniają ludzi z odległych rejonów Polski lub osoby z Ukrainy, polecamy nasze kwatery pracownicze Poznań to ośrodek otwarty na przyjezdnych ze wszystkich stron świata. Dotyczy to zarówno turystów, jak i pracowników sezonowych czy zatrudnionych w firmach budowlanych, migrujących z jednego placu budowy na drugi. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą serwisu. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z decyzji o ulokowaniu członków zespołu w naszych kwaterach.

Blog

Instagram

YouTube

Facebook