Kwatery pracownicze Płock - tanie kwatery pracownicze w Płocku już od 20zł

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Płock

powiat Płock

Techotel 2

Płock | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 1.2 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Techotel 2 Budynek trzykondygnacyjny. Pokoje dwu, trzy i czteroosobowe W każdym pokoju telewizor. Zapewniona pościel. Wyposażone kuchnie. Ogólnodostępne łazienki. cena od: 15.00

Marlenka

Płock | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 1.2 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Marlenka Pokoje do wynajecia 2,3 lub 4 osobowe z łazienką lub dostępem do łazienki. cena od: 60.00

Techotel 3

Płock | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 1.3 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Techotel 3 Budynek dwukondygnacyjny. Pokoje cztero i pięcioosobowe. W każdym pokoju telewizor. Zapewnione pościel. Wyposażone kuchnie. Ogólnodostępne łazienki. cena od: 15.00

Kwatery Na Boryszewskiej

Płock | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 4.7 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Kwatery Na Boryszewskiej Obiekt położony w spokojnej okolicy Płocka, z dala od ulicznego hałasu. cena od: 25.00

Noclegi Pracownicze

Płock | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 4.7 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Noclegi Pracownicze Do wynajęcia cały dom położony bardzo blisko Orlenu ( ok 2km), a jednocześnie na terenie bardzo cichego osiedla. cena od: 30.00

Noclegi dla firm i osób prywatnych

Płock | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 8.3 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Noclegi dla firm i osób prywatnych Najtańsze w Płocku noclegi dla firm, pracowników i osób prywatnych! cena od: 25.00

Tanie Noclegi dla Firm

Mańkowo | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 12.3 km od Płock

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Tanie Noclegi dla Firm Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane. Dogodny dojazd co centrum Płocka - 7 minut. cena od: 25.00

Płock to historyczna stolica Mazowsza i jedna z dawnych stolic Polski. Miejscowość jest malowniczo ulokowana nad doliną Wisły w pobliżu zbiornika wodnego powstałego po wybudowaniu zapory we Włocławku. Na jej terenie, jak również w bliskim sąsiedztwie, działa wiele zakładów przemysłowych, a w samym mieście znajdują się liczne hotele pracownicze. Płock przyciąga inwestorów z różnych sektorów, chętnie odwiedzają go także turyści, pragnący poznać lokalne atrakcje.

Płock - kwatery pracownicze nad Wisłą

Położenie ośrodka należy do jego głównych atutów. Przykładowo, od Włocławka dzieli go ok. 51,4 km, od Nowego Dworu Mazowieckiego – ok. 75,5 km, a od Warszawy – ok. 111 km. Dla firm poszukujących usług takich jak noclegi pracownicze Płock to znakomity wybór. Zakwaterowanie dla ekip budowlanych, uczestników konferencji czy szkoleń można wyszukać bez najmniejszych problemów. Dodatkowo będzie zazwyczaj korzystne cenowo (w porównaniu np. ze stawkami stołecznymi).

W mieście funkcjonuje dużo zakładów pracy, specjalizujących się w przeróżnych gałęziach przemysłu. Ma tu swoją siedzibę m.in. Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o., największy polski wytwórca tworzyw sztucznych oraz jedyny krajowy producent polipropylenu i polietylenu. W Płocku działa też Dr Oetker Dekor, Adler Polska oraz Levi Strauss.

Przytulne noclegi pracownicze Płock

Wiele osób przyjeżdża do miasta, aby zwiedzić jego średniowieczne budowle, zabytki na Wzgórzu Tumskim i w najbliższej okolicy, w tym bazylikę katedralną Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Warto zobaczyć Kolegiatę św. Bartłomieja, w przeszłości gotycką, a dziś w stylu barokowym, jedyną na świecie mariawicką katedrę, czyli Świątynię Miłosierdzia i Miłości czy wybrać się do Muzeum Mazowieckiego (ul. Tumska 8), żeby obejrzeć dzieła sztuki i rzemiosła artystycznego z czasów od XIX wieku do okresu powojennego.

Duża część turystów planuje w krótkim czasie zwiedzić jak najwięcej ciekawych punktów, a w obiektach noclegowych głównie spać. Co się z tym wiąże, przedmiotem ich zainteresowania często okazują się tanie pensjonaty i kwatery pracownicze. Płock to miasto, w którym na gości czeka mnóstwo przytulnych pokojów z aneksami kuchennymi lub dostępem do kuchni oraz wspólnymi łazienkami.

Noclegi pracownicze Płock

Zarówno osobom prywatnym, poszukującym noclegu dla siebie, jak i firmom chcącym wynająć miejsca dla personelu bardzo podoba się Płock. Noclegi pracownicze rozlokowano w praktycznie wszystkich dzielnicach miasta. Ci, którym zależy na bliskości strategicznych punktów (np. przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, restauracje czy zabytki), mogą zdecydować się na lokale bliżej centrum. Z kolei osoby, dla których liczy się cisza i spokój, a także niższe stawki, będą zadowoleni z wyboru noclegów w większym oddaleniu od śródmieścia.

Zarówno w celach turystycznych, jak i w ramach zleconych przez firmę zadań warto odwiedzić Płock. Kwatery pracownicze, pensjonaty, hotele – ośrodek zapewnia kwaterunek w różnym standardzie. Dzięki temu każdy ma szansę wybrać miejsce, które będzie najbardziej odpowiadało jego preferencjom oraz potrzebom.

Blog

Instagram

YouTube

Facebook