Kwatery pracownicze Piotrków Trybunalski - tanie kwatery pracownicze w Piotrkowie Trybunalskim już od 20zł

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Piotrków Trybunalski

powiat Piotrków Trybunalski

Noclegi Centrum Piotrków

Piotrków Trybunalski | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 2 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Noclegi Centrum Piotrków Przytulne noclegi w centrum miasta. Obiekt oddany w 2021 roku. Baza noclegowa dla ponad 100 osób w jednym miejscu. cena od: 15.00

Kwatery Pracownicze Krysia

Piotrków Trybunalski | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 6.7 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Kwatery Pracownicze Krysia Cena za nocleg od 25 do 35 PLN w zależności od standardu pokoju oraz czasu pobytu. W pokojach: dostęp do internetu, TV. cena od: 30.00

Kwatery Pracownicze

Przygłów | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 13.8 km od Piotrków Trybunalski

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Kwatery Pracownicze Oferujemy pokoje dla pracowników cena od: 12.00

Piotrków Trybunalski noclegi pracownicze 

Piotrków Trybunalski, niegdyś miasto królewskie, znajduje się w centralnej Polsce w województwie łódzkim. Dla osób wybierających w tej miejscowości noclegi pracownicze Piotrków Trybunalski oferuje nie tylko konkurencyjne ceny kwater, ale również dobry dojazd do pracy w Łodzi. Pracę można znaleźć jednak również w obrębie samego Piotrkowa Trybunalskiego i sąsiadujących z nim, mniejszych miejscowości. Region ten obfituje szczególnie w przemysł maszynowy, meblowy oraz włókienniczy. Zatrudnienie można znaleźć także w handlu i logistyce.  

Kwatery pracownicze Piotrków Trybunalski – dobry dojazd do pracy 

Wiele osób wybiera znajdujące się w miejscowości Piotrków Trybunalski kwatery pracownicze właśnie ze względu na dobry dojazd do pracy. Miasto stanowi ważny węzeł komunikacyjny, poprzez który przebiegają zarówno drogi krajowe, jak i międzynarodowe. Dostępna jest autostrada A1, cztery drogi krajowe: 8, 12, 74 i 91, a także dwie drogi wojewódzkie: 716, 473. Szybki transport bez korków ułatwia obwodnica północno-zachodnia oraz wschodnia. Na uwagę zasługuje także prężnie działająca komunikacja miejska w Piotrkowie Trybunalskim. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje 11 linii autobusowych, choć nie brakuje również przewoźników prywatnych oraz minibusów.  

Wybierając noclegi pracownicze w Piotrkowie Trybunalskim, można skorzystać z dojazdu do pracy transportem kolejowym. Przez stację w Piotrkowie Trybunalskim przebiega linia kolejowa nr 1 pośrednicząca między Warszawą a Katowicami i rozpoczyna się linia kolejowa nr 24 prowadząca przez Bełchatów do Białego Ługu.  

Przeglądaj najlepsze hotele pracownicze Piotrków Trybunalski 

W kwestii takiej jak kwatery pracownicze Piotrków Trybunalski ma wiele do zaoferowania. Przestronne i czyste pokoje mogą pomieścić od 1 do nawet 5 osób. Do dyspozycji osób wynajmujących pozostają łazienki, Wi-Fi oraz telewizja. W ofercie wielu kwater uwzględniono także dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, pralki, parkingu czy nawet miejsca do grillowania.  

W pobliżu miejsc noclegowych znajdują się sklepy spożywcze i inne punkty usługowe. Czas wolny po pracy w Piotrkowie Trybunalskim można spędzić na wiele ciekawych sposobów. Miejscowość dysponuje licznymi zabytkami do zwiedzania, takimi jak zamek królewski zbudowany na polecenie Zygmunta I Starego czy renesansowy Pałac Jaxa Bykowskich. Do dyspozycji pozostają także muzea i galerie sztuki, kina czy ośrodki sportowe.

Blog

Instagram

YouTube

Facebook