Kwatery pracownicze Oswięcim - tanie kwatery pracownicze w Oswięcimiu już od 20zł

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Oswięcim

powiat oświęcimski

Noclegi / Kwatery Pracownicze / Pokoje

Oświęcim | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 3.9 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Noclegi / Kwatery Pracownicze / Pokoje Serdecznie Zapraszamy!! cena od: 23.00

Noclegi Pracownicze

Chełm Śląski | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 11.4 km od Oświęcim

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Noclegi Pracownicze Kwatery są umeblowane mają od 40 do 70 metrów kwadratowych, własne łazienki, kuchnie i lodówkę.

Oświęcim noclegi pracownicze – najważniejsze informacje dla przyjezdnych

Pod takim względem jak noclegi pracownicze Oświęcim ma wiele do zaoferowania. Jest to miasto znajdujące się w województwie małopolskim, w połowie drogi między Katowicami a Krakowem. Przyjezdni mogą wybierać spośród hoteli zlokalizowanych na kilkunastu osiedlach, chociaż największą popularnością cieszą się kwatery w pobliżu centrum, skąd można łatwo przedostać się do każdej innej części miejscowości.

Oświęcim jest komfortowy dla mieszkańców. Gwarantuje szeroki dostęp do usług medycznych, kosmetycznych, gastronomicznych, a także do wielu placówek oświatowych (przedszkoli czy szkół). Dodatkowo dla osób, które zdecydują się wynająć kwatery pracownicze Oświęcim może zaproponować zarówno wygodny transport kolejowy, jak i drogowy. Pociągiem da się stąd podróżować np. do Krakowa, Katowic, Warszawy. Mieszkańcy mają też do dyspozycji rozbudowaną sieć autobusów miejskich oraz busów prywatnych oferujących szybkie przejazdy między miastami (np. do Chrzanowa czy Kęt). Co ważne, miasto jest oddalone o ok. 50 km od dwóch lotnisk: w Pyrzowicach i Balicach.

Hotele pracownicze Oświęcim – co robić po pracy?

Takie atrakcje, jak urokliwa Starówka, liczne wydarzenia kulturalne, interesujące zabytki są w Oświęcimiu na wyciągnięcie ręki. Po pracy warto odwiedzić najważniejsze punkty na mapie turystycznej miasta, w tym np. Muzeum Zamek z 40-metrową wieżą, z której rozpościera się panorama na całą okolicę. Na uwagę zasługuje również Plac Księdza Skarbka z Synagogą z Muzeum Żydowskim, ponadto nie sposób nie wspomnieć o sercu miasta – rynku łączącym architekturę nowoczesną z historyczną. Ciekawy pomysł na zagospodarowanie czasu wolnego stanowi także trasa, w obrębie której można podziwiać różnorodne murale.

W tak interesującym mieście, jakim jest Oświęcim noclegi pracownicze stanowią też świetną bazę do aktywnego spędzania czasu w otoczeniu przyrody. Bulwary nad rzeką to idealne miejsce do wypoczynku po pracy. Obszar ten umożliwia uprawianie kilku dyscyplin sportu, np. jazdy na rowerze czy na rolkach, ale jednocześnie pozostaje najbardziej malowniczym i spokojnym zakątkiem na mapie miasta.

Oświęcim kwatery pracownicze – dla kogo?

W naszej bazie noclegowej uwzględniającej Oświęcim kwatery pracownicze prezentują wysoki standard. Kilkuosobowe pokoje w większości wyposażone są we wszystkie przydatne sprzęty, w tym np. telewizor, mikrofalówkę, naczynia. Niektórzy gospodarze zapewniają także dostęp do parkingów i ogrodów. Co istotne, tego typu noclegi zwykle mają też niższą cenę niż typowe kwatery prywatne dedykowane turystom.

W takim sektorze usług jak hotele pracownicze Oświęcim może sporo zaoferować, ponieważ miasto stale rozwija się również pod względem stwarzania mieszkańcom nowych szans zawodowych. Lokalnym, dużym zakładem pracy są zakłady chemiczne, będące nie tylko krajowym, ale też międzynarodowym liderem w swojej branży. Inne kluczowe przedsiębiorstwa to miejscowe firmy gastronomiczne, medyczne, usługowo-handlowe, a także znajdujące się w odległości ok. 20 km: fabryka w Kętach (z sektora przetwórstwa aluminium) i największy w Polsce park rozrywki (zlokalizowany w Zatorze).

Blog

Instagram

YouTube

Facebook