Kwatery pracownicze Ostrów Wielkopolski - tanie kwatery pracownicze w Ostrowiu Wielkopolskim już od 20zł

Odległość od centrum

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Ostrów Wielkopolski

powiat ostrowski

Tanie Pokoje Dla Firm

Ostrów Wielkopolski | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 900 m od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Tanie Pokoje Dla Firm Do wynajęcie pokoje gościnne 3-7 osobowych.W ostrowie wielkopolskim przy Kaufland. Przy ulicy Kilińskiego ,Ostrów Wielkopolski. cena od: 25.00

Kwatery Ostrów

Ostrów Wielkopolski | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 6.2 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Kwatery Ostrów cena od: 25.00

Pokoje Dla Pracowników Polska/Ukraina

Ostrów Wielkopolski | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 6.5 km od centrum

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Pokoje Dla Pracowników Polska/Ukraina Dostępne miejsca noclegowe w jednopiętrowym budynku dla pracowników z Ukrainy i Polski.Oferujemy pokoje 2-osobowe, 4-osobowe i 6-osobowe. cena od: 17.00

Pokoje Pracownicze u Braci

Fabianów | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość: 14.4 km od Ostrów Wielkopolski

Opinie: 0DODAJ OPINIĘ

Pokoje Pracownicze u Braci Domek na wsi dla 8 osób cena od: 18.00

Ostrów Wielkopolski to miejscowość w niedalekim sąsiedztwie Kalisza (ok. 24,4 km), a także jedno z dwóch głównych miast Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego. Pełni ważną funkcję lokalnego węzła kolejowego, a na jego terenie krzyżują się cztery drogi krajowe i jedna wojewódzka. To ośrodek przemysłowy o dużym znaczeniu dla regionu, ponadto jego okolice należą do głównych obszarów wydobycia gazu ziemnego w kraju. Firmom poszukującym usług takich jak noclegi pracownicze, Ostrów Wielkopolski ma naprawdę wiele do zaoferowania.

Tereny zielone i hotele pracownicze Ostrów Wielkopolski

Mimo iż w dużej mierze skupia się na rozwoju przemysłu, Ostrów Wielkopolski ma szereg atrakcyjnych turystycznie punktów na swojej mapie. Między innymi, w jego centrum znajduje się enklawa zieleni – Park Miejski. Pozbawiony budynków, za to z licznymi pomnikami przyrody, cieszy oczy odwiedzających. W południowo-zachodniej części rozciąga się staw z niewielką wysepką, a na północny wschód od niego mieści się amfiteatr na ok. 200 miejsc. Park to bardzo lubiany teren rekreacyjny, w którym często organizuje się festyny i koncerty muzyczne. Kiedy tylko zaczyna się sezon, przychodzą tu całe rodziny.

Do godnych uwagi punktów należy ratusz miejski, przed którym można zobaczyć pomnik Stół burmistrza Stefana Rowińskiego. Wykonana z brązu postać mężczyzny siedzi przy stoliku i popija kawę. Kolejna lokalna atrakcja to tzw. Mały Kościółek zlokalizowany w śródmieściu, najstarszy zachowany w całości budynek miasta. Świątynia znana jako Kościół Najświętszej Marii Panny ma wnętrze utrzymane w późnobarokowym stylu.

Ostrów Wielkopolski noclegi pracownicze i konkatedry

W ośrodku znajduje się druga po sosnowieckiej konkatedra wybudowana w stylu neoromańskim. Wieża Konkatedry św. Stanisława Biskupa liczy 55 metrów wysokości, a zbieg nawy i transeptu zdobią rzygacze w formie smoków. Warto wspomnieć też o unikatowym przykładzie adaptacji nitowanego zbiornika gazu na cele biurowe – biurowcu powstałym w zbiorniku na gaz. Można go obejrzeć przy skrzyżowaniu ulic Zamenhofa i Partyzanckiej, w centrum miasta.


 

To zaledwie ułamek atrakcji miejscowości; do jej atutów należy również dogodna lokalizacja. Od Łodzi ośrodek dzieli ok. 144 km, od Poznania – 122 km, a od Wrocławia – 102 km. W rejonie funkcjonuje wiele zakładów pracy, podobnie w samym Ostrowie Wielkopolskim. Między innymi, od ponad 40 lat działa w nim ZPSA Sp. z o.o., specjalizujący się w integracji przemysłowych systemów automatyki i informatyki na potrzeby wielu sektorów przemysłu. Na przedsiębiorcach chcących wynająć pokoje w obiektach takich jak hotele pracownicze, Ostrów Wielkopolski robi dobre wrażenie.

Kwatery pracownicze Ostrów Wielkopolski

Dla firm, które przy wyborze zakwaterowania dla swoich zespołów biorą pod uwagę Ostrów Wielkopolski, noclegi pracownicze muszą spełniać odpowiednie kryteria. Hotele oferujące miejsca noclegowe w tym ośrodku dbają o to, aby najemcy byli zadowoleni z pobytu.

Jeżeli interesują Państwa kwatery pracownicze Ostrów Wielkopolski to miasto, w którym bez trudu znajdziecie przytulne pokoje z dostępem do świetnie wyposażonej kuchni bądź aneksu. W hotelach do dyspozycji gości są łazienki, a nierzadko i salon czy taras.

Nie tylko z powodu zlecenia czy konferencji warto odwiedzić Ostrów Wielkopolski Kwatery pracownicze czekają także na osoby, które chcą spędzić więcej czasu w tym mieście i rozglądają się za noclegiem w korzystnej cenie.

Blog

Instagram

YouTube

Facebook