Kwatery pracownicze Łódź - tanie kwatery pracownicze w Łódzi już od 20zł

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Łódź

powiat Łódź

Kwatery pracownicze

Łódź | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 9.30 km

Opinie: 0

Kwatery pracownicze Kwatery pracownicze, noclegi dla 5-6 osób. cena od: 50.00

Saxonia Kwatery Pracownicze

Łódź | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 12.50 km

Opinie: 0

Saxonia Kwatery Pracownicze Tanie noclegi w Łodzi dla grup, przy dłuższych pobytach możliwa negocjacja ceny. cena od: 25.00

Kwatery Pracownicze Niwa

Łódź | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 9.00 km

Opinie: 0

Kwatery Pracownicze Niwa Nasza oferta jest skierowana głównie dla firm, w tym także dla osób z Ukrainy, ale posiadamy również pokoje i kwatery prywatne. Firmom wystawiamy rachunki. cena od: 20.00

Noclegi pracownicze Azalia

Łódź | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 7.80 km

Opinie: 0

Noclegi pracownicze Azalia Tanie noclegi pracownicze blisko centrum Łodzi. cena od: 18.00

Kwatery Pracownicze

Łódź | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 5.50 km

Opinie: 0

Kwatery Pracownicze Do wynajęcia pokoje w bardzo dobrej lokalizacji, w Łodzi blisko centrum. cena od: 18.00

Serwis noclegowy Śpijtanio.eu to portal, który oferuje firmom atrakcyjne cenowo noclegi dla pracowników. To doskonała alternatywa dla drogich hoteli czy pensjonatów – skupiamy się na wynajmie długoterminowym i jesteśmy otwarci na negocjacje. Jeśli zatem poszukują Państwo tanich kwater pracowniczych Łódź to miasto, w którym wiele z nich czeka na nowych lokatorów. Są dostępne w różnych lokalizacjach, w tym bardzo blisko centrum. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Korzystne cenowo hotele pracownicze Łódź

Działalność serwisu koncentruje się na nawiązywaniu współpracy z przedsiębiorstwami, które zatrudniają osoby spoza miasta, województwa czy nawet kraju. Dzięki Śpijtanio.eu mogą Państwo ulokować swoje zespoły w przytulnych pokojach na czas realizacji projektu, np. budowy nowego obiektu. Ekipy budowlane, pracownicy sezonowi dowożeni na zbiory owoców i warzyw z odległych regionów czy uczestnicy konferencji – nasze kwatery wyróżniają się wysokim standardem oraz dostosowaniem do dłuższego najmu.

Firmom zainteresowanym usługami takimi jak noclegi pracownicze Łódź zapewnia olbrzymi wybór opcji pobytowych. Proponowane przez nas hotele to w większości przypadków placówki położone w bliskim lub bezpośrednim sąsiedztwie śródmieścia. Doskonale skomunikowane z wszystkimi dzielnicami, umożliwiają łatwy dojazd do dowolnego punktu. Zazwyczaj dysponują parkingiem, znajdują się w pobliżu sklepów, restauracji oraz innych strategicznych punktów (w tym przystanków komunikacji miejskiej).

Tanie kwatery pracownicze Łódź

Przedsiębiorstwom, których brygady składają się z pracowników z Polski oraz zagranicy (w tym np. z Ukrainy), polecamy nasze kwatery pracownicze Łódź idealnie nadaje się do wypoczynku, tym bardziej, że w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie sukcesywnie rozwija swoją bazę noclegową.

Proponowane pokoje to przeważnie opcje z łazienkami i możliwością gotowania w dobrze wyposażonej kuchni lub aneksie. Przebywający w nich goście bez problemów przyrządzą po pracy gorący posiłek. W kuchniach udostępniamy sztućce, naczynia i pozostałe niezbędne przedmioty. Nie trzeba nic ze sobą przywozić.

Przytulne noclegi dla pracowników Łódź

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego portalu. Śpijtanio.eu zapewnia szeroką gamę pokojów pracowniczych z pełnym zapleczem, w większości mieszczących się blisko centralnej dzielnicy. Jeżeli chcą Państwo wynająć tanie kwatery pracownicze Łódź spełni Wasze oczekiwania. Gwarantujemy, że zespół będzie zadowolony z warunków noclegowych oraz licznych udogodnień, co przełoży się na zwiększenie jego wydajności na stanowisku pracy.

Blog

Instagram

YouTube

Facebook