Kwatery pracownicze Katowice - tanie kwatery pracownicze w Katowicach już od 20zł

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Katowice

powiat Katowice

Tanie noclegi Siemianowice

Katowice | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 3.80 km

Opinie: 0

Tanie noclegi Siemianowice Fajne mieszkanie bez kaucji i dodatkowych opłat. cena od: 25.00

Noclegi i kwatery pracownicze Katowice taniezakwaterowanie.pl

Katowice | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 2.10 km

Opinie: 0

Noclegi i kwatery pracownicze Katowice taniezakwaterowanie.pl Do wynajęcia miejsca noclegowe w mieście Katowice. Wszystkie mieszkania wyposażone są w niezbędne sprzęty oraz akcesoria tj. pralka, kuchenka, lodówka, pościel cena od: 18.00

Mieszkanie dla pracowników

Katowice | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 2.50 km

Opinie: 0

Mieszkanie dla pracowników Zapraszamy do naszych mieszkań na terenie całego Górnego Śląska Do dyspozycji gości oddajemy w pełni umeblowane mieszkanie. cena od: 20.00

Hostel Tanie Noclegi

Katowice | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 1.20 km

Opinie: 0

Hostel Tanie Noclegi Zapraszamy do Hostelu cena od: 27.00

Noclegi dla pracowników Katowice

Katowice | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 2.40 km

Opinie: 0

Noclegi dla pracowników Katowice Mieszkanie dla pracowników, 4 niezależne pokoje, wysoki standard. Nowe sprzęty. Wystawiam faktury. Mieszkanie świeżo po remoncie, wysoki standard. cena od: 20.00

Kwatery pracownicze Katowice

Poszukują Państwo miejsca, gdzie można ulokować swoich pracowników? Oferta hoteli jest zbyt kosztowna dla kilkuosobowej ekipy? Rozwiązaniem mogą być noclegi dla pracowników. Katowice są jednym z miast, w którym można skorzystać z oferty serwisu spijtanio.eu. Serwis umożliwia także udostępnianie swojego lokum dla ekip pracowników. Jeśli dysponują Państwo pustym mieszkaniem lub innym lokum, warto rozważyć przeznaczenie go na tanie kwatery pracownicze. Katowice i okoliczne miejscowości czekają na Państwa ofertę.

Tanie kwatery pracownicze Katowice – dla kogo?

Sytuacja na rynku pracy sprawia, że pracodawcy często muszą szukać pracowników poza miejscem pracy. Zapewnienie zakwaterowania z pewnością zachęci wielu pracowników do czasowej zmiany miejsca zamieszkania. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest wynajem tanich kwater pracowniczych. Katowice są miastem, w którym bezrobocie utrzymuje się na nieznacznym poziomie, a rąk do pracy stale brakuje. Tego typu lokale nie zwiększą znacznie kosztów prowadzenia działalności, a pomogą Państwu zatrudnić dobrych pracowników. Poprawią także dyspozycyjność i mogą zwiększyć zakres usług świadczonych przez firmę.

Często także firmy serwisowe oraz usługowe decydują się na hotele pracownicze. Katowice i okoliczne miejscowości słyną z rozwiniętego przemysłu. Praca firm z branży energetycznej czy górniczej wymaga częstego przemieszczania się pomiędzy zakładami. Hotele pracownicze pozwolą zakwaterować pracowników na czas remontu w pobliżu obiektów. Z oferty taniego zakwaterowania często korzystają także firmy budowlane wykonujące specjalistyczne usługi.

Noclegi pracownicze Katowice – złóż ofertę

Serwis spijtanio.eu to nie tylko miejsce dla przedsiębiorców, którzy szukają zakwaterowania dla swoich pracowników. To również szansa dla właścicieli nieużywanych mieszkań. Jeśli dysponują Państwo takim obiektem, można przeznaczyć go na noclegi dla pracowników. Katowice i inne okoliczne miejscowości często goszczą pracowników spoza Śląska. Dzięki temu możesz nieco zarobić na wolnym mieszkaniu w tym mieście.

Stan lokalu nie musi być idealny, a meble wystawne. Wystarczy, że w mieszkaniu jest czysto i można skorzystać z łazienki. Pracownicy po długich godzinach pracy najczęściej chcą jedynie wypocząć w spokoju. Warto też zadbać o umeblowanie umożliwiające godne funkcjonowanie. Jeśli zdecydują się Państwo na wystawienie swojego obiektu w serwisie, należy pamiętać o dobrej dokumentacji zdjęciowej. W ogłoszeniu nie może zabraknąć też opisu nieruchomości, uwzględniającego wszystkie wady i zalety swojej lokalizacji. Dzięki temu potencjalni wynajmujący otrzymają wszystkie niezbędne informacje przed podpisaniem umowy.

Blog

Instagram

YouTube

Facebook