Kwatery pracownicze Jaworzno - tanie kwatery pracownicze w Jaworznie już od 20zł

Odległość od centrum

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Jaworzno

powiat Jaworzno

GREYHOUSE

Jaworzno | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 4.90 km

Opinie: 0

GREYHOUSE Oferujemy Tanie noclegi w Jaworznie krótko i długoterminowy wynajem pomieszczeń i pokoi mieszkalnych dla firm. cena od: 30.00

Jaworzno to jedno z największych, przede wszystkim pod względem powierzchni, miast w województwie śląskim. Historycznie stanowi jednak część Małopolski. Nie brakuje tu turystycznych atrakcji. Zalicza się do nich Muzeum Miasta Jaworzna oraz wiele zabytkowych budynków z XIX wieku. Najwięcej zwiedzających pojawia się w okolicach pierwszej soboty czerwca. W tym czasie są organizowane Dni Jaworzna. Do miasta przybywają także osoby szukające pracy. Jeśli chodzi o hotele pracownicze, Jaworzno ma wiele do zaoferowania. Dość rozwinięta baza noclegowa pozwala na znalezienie odpowiedniego do potrzeb i możliwości miejsca.

Noclegi pracownicze Jaworzno

Miasto wchodzi w skład Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego, czasem uznawanego za cześć Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Dawniej górnictwo było tutaj bardzo mocno rozwinięte, jednak transformacja ustrojowa w Polsce spowodowała redukcję zatrudnienia w tym sektorze. Obecnie funkcjonuje tylko jedna kopalnia, ZG Sobieski, które stanowi część spółki Tauron Wydobycie. Najwięcej ofert pracy dotyczy handlu detalicznego, gdyż w mieście znajduje się wiele sklepów należących do dużych, popularnych sieci. Działa również galeria handlowa. W takim mieście, jak Jaworzno noclegi pracownicze to tanie rozwiązania, więc chętnie korzystają z nich także osoby zatrudnione w okolicznych miejscowościach. Nie bez znaczenia pozostaje bardzo dobre położenie Jaworzna na trasie A4. W niespełna pół godziny można dostać się autostradą do Katowic, a w ciągu niecałej godziny - do Krakowa. W pobliżu znajdują się również Chrzanów, Mysłowice, Sosnowiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza i Zabrze.

Tanie kwatery pracownicze Jaworzno

Noclegi pracownicze to bardzo dobra alternatywa dla hoteli. Osoby, które pracują z dala od miejsca zamieszkania, szukają przede wszystkim taniego miejsca do spania. Z pomocą naszego portalu noclegowego każdy z pewnością znajdzie ofertę spełniającą jego oczekiwania, związane nie tylko z kosztami, ale również warunkami pobytu. Najczęściej spotyka się pokoje wieloosobowe z własną łazienką, dostępem do kuchni oraz niezbędnych sprzętów, jak pralka, żelazko czy deska do prasowania. To minimalne wyposażenie, ale często spotyka się też dodatkowe udogodnienia, jak telewizor, sieć Wi-Fi, darmowy parking czy miejsca do relaksu, np. w ogrodzie. Kolejnym kryterium, na jakie warto zwrócić uwagę, jest położenie kwatery. Zazwyczaj wybiera się lokum położone blisko miejsca pracy lub dobrze z nim skomunikowane. Najlepiej, jeśli w pobliżu znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne. Dlatego też wiele hoteli pracowniczych to miejsca ulokowane w okolicach centrum. Jednak odpowiedni dla siebie nocleg znajdą też osoby pragnące uciec od miejskiego zgiełku.

Jaworzno kwatery pracownicze w prywatnych mieszkaniach

Serwis Śpij Tanio pomaga nie tylko w znalezieniu noclegu dla siebie lub swoich pracowników. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z właścicielami nieużywanych mieszkań lub pokojów, którzy chcieliby udostępnić je jako kwatery pracownicze. To doskonały sposób na powiększenie swoich dochodów. Wystarczy zapewnić minimalne umeblowanie i podstawowe udogodnienia. Decydując się na złożenie oferty w naszym katalogu, proszę pamiętać o dodaniu zdjęć oraz wszystkich istotnych informacji.

Blog

Instagram

YouTube

Facebook