Kwatery pracownicze Dąbrowa Górnicza - tanie kwatery pracownicze w Dąbrowie Górniczej już od 20zł

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Dąbrowa Górnicza

powiat Dąbrowa Górnicza

DRM

Dąbrowa Górnicza | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 9.40 km

Opinie: 0

DRM Noclegi pracownicze

Malownicza Dąbrowa Górnicza kwatery pracownicze  

Dąbrowa Górnicza to największe powierzchniowo miasto w województwie śląskim, a zarazem największy ośrodek przemysłowy Zagłębia Dąbrowskiego. W obrębie tej miejscowości znajdują się liczne parki oraz obszary leśne, zamki i pałace, a także zabytkowe katedry, bazyliki i kościoły. Miasto przemysłu dysponuje ciekawymi sceneriami na relaksujący spacer, jak choćby Park Krajobrazowy Orlich Gniazd czy Pustynia Błędowska. Dla rodzin z dziećmi szczególną atrakcją może okazać się Park Wodny Nemo Wodny Świat zlokalizowany w parku miejskim im. gen. J. Hallera.  

Czas po pracy w Dąbrowie Górniczej da się tu spędzać na wiele ciekawych sposobów. Warto udać się choćby na seans filmowy do Centrum Helios lub do Kina Kadr. W Dąbrowie Górniczej mieści się Pałac Kultury Zagłębia oraz Muzeum Miejskie Sztygarka. Dla spragnionych aktywnego wypoczynku dostępne są liczne obiekty sportowe, jak na przykład Hala Sportowa, Stadion Komunalny czy Obiekt Rekreacyjno-Sportowy Malinowe Górki. Zimą można skorzystać z rekreacji na sztucznym lodowisku. Dąbrowa Górnicza posiada wiele klubów piłkarskich, a także sekcje koszykówki, siatkówki, zapaśniczą, pływacką czy triathlonową.  

Komfortowe noclegi pracownicze Dąbrowa Górnicza 

Dla osób, które interesują hotele pracownicze Dąbrowa Górnicza stanowi doskonałą lokalizację. Tańszy nocleg niż w przypadku większych aglomeracji miejskich wcale nie oznacza gorszego dojazdu do pracy. Dąbrowa Górnicza jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez terytorium miasta przebiega choćby droga ekspresowa S1, dwie drogi krajowe nr 86 i 94, a także trzy drogi wojewódzkie 790, 796 i 910. Dzięki temu z Dąbrowy Górniczej można komfortowo dojeżdżać do pracy na przykład w Katowicach, które oddalone zaledwie o 16 km. 

Dla osób nieposiadających samochodu dużą mobilność pomiędzy Dąbrową Górniczą, a innymi miastami gwarantuje transport kolejowy o jednej z największych gęstości w całej Polsce. W Dąbrowie Górniczej znajduje się aż dziewięć stacji kolejowych, przez które przejeżdżają zarówno pociągi dalekobieżne oraz międzynarodowe, jak i podmiejskie. Pracę można znaleźć jednak również w samej Dąbrowie Górniczej, gdzie mieści się choćby największa w Polsce huta stali. Dodatkowo miasto słynie m.in. z huty szkła oraz producenta systemów hamulcowych. Transport miejski w znacznym stopniu ułatwia kilkadziesiąt linii autobusowych oraz trzy linie tramwajowe.  

Wybierz sprawdzone kwatery pracownicze Dąbrowa Górnicza 

Na portalu ŚpijTanio.eu szybko i łatwo znajdziesz wysokiej jakości pokoje oraz kwatery do wynajęcia w krótkim terminie. W mieście takim jak Dąbrowa Górnicza noclegi pracownicze prezentują wysoki poziom. Przytulne i czyste wnętrza zapewniają zasłużony wypoczynek po pracy. Są to pokoje jedno- lub wieloosobowe, a także kwatery z prywatnymi łazienkami, aneksami kuchennymi i innymi udogodnieniami. Na podstawie własnych preferencji można wybrać lokalizację z telewizją oraz nielimitowanym dostępem do internetu. Dla osób dojeżdżających do pracy samochodem najlepsze rozwiązanie stanowić będą z kolei kwatery pracownicze z parkingiem. Wiele miejsc noclegowych za dodatkową opłatą oferuje opcje przygotowywania posiłków dla pracowników.

Blog

Instagram

YouTube

Facebook