Kwatery pracownicze Bytom - tanie kwatery pracownicze w Bytomiu już od 20zł

Odległość od centrum

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Bytom

powiat Bytom

Kwatery pracownicze Bytom

Bytom | Tanie i przytulne kwatery pracownicze | odległość od centrum: 2.10 km

Opinie: 0

Kwatery pracownicze Bytom Zapraszamy do naszych mieszkań na terenie całego Górnego Śląska Do dyspozycji gości oddajemy w pełni umeblowane mieszkanie. cena od: 20.00

Przez wzgląd na swoje położenie Bytom kojarzy się głównie z przemysłem, ale to miasto, w którym nie brak atrakcji turystycznych. Ma duże znaczenie w okolicy jako ośrodek kulturalny i rozrywkowy, rośnie też jego pozycja w dziedzinie sportu i rekreacji. Leży w centrum konurbacji górnośląskiej, między Tarnowskimi Górami a Chorzowem. To doskonała lokalizacja dla osób, które chcą spędzić więcej czasu w regionie. Oprócz tego cieszy się powodzeniem jako baza noclegowa dla pracowników tymczasowych, uczestników konferencji czy grup budowlanych. W przypadku zainteresowania miejscami takimi, jak kwatery pracownicze Bytom to miejscowość, w której łatwo znaleźć korzystne cenowo hotele z taką ofertą.

Kamienice, kościoły i noclegi pracownicze Bytom

Jak przystało na jeden z najstarszych ośrodków Górnego Śląska, Bytom ma wiele zabytków. Wokół dwóch rynków umiejscowiły się mieszczańskie kamienice, przeważnie pochodzące z przełomu XIX i XX wieku. Średniowieczny układ starej części miasta budzi spore zainteresowanie przyjezdnych. Na uwagę zasługują budowle sakralne, w tym najstarsza zachowana bytomska świątynia, Kościół Wniebowzięcia NMP (przy ul. Ks. Karola Koziołka). Sięga początków XIII wieku. Kolejny godny polecenia punkt na turystycznej mapie Bytomia to neogotycki Kościół Św. Trójcy, zbudowany pod koniec XIX wieku w formie bazyliki. Mieści się przy ul. Kwietniewskiego 1, a wzrok turystów przyciąga rzeźbionymi w piaskowcu dekoracjami architektonicznymi (m.in. portalem głównego wejścia).

Poza budowlami kościelnymi ośrodek może się poszczycić zabytkowym parkiem krajobrazowym z XIX wieku, z Ogrodem Bytomskim, Miniarboretum oraz Górą Miłości. Rozciąga się w samym sercu Bytomia. Do lokalnych ciekawostek należy także zespół przyrodniczo-krajobrazowy Żabie Doły przy ul. Krzyżowej. Zarówno latem, jak i poza sezonem lubią go odwiedzać mieszkańcy oraz poznający miasto turyści. To wspaniały teren na spacery, obserwacje ptaków (w tym oswojonych łabędzi) i relaks.

Zakłady przemysłowe i hotele pracownicze Bytom

Parki krajobrazowe, kościoły i kamienice to nie wszystko, co oferuje Bytom. Kwatery pracownicze, pokoje hotelowe, mieszkania w pensjonatach – bogata gama miejsc noclegowych czeka na chętnych zaledwie 15 km od Katowic. W bliskim sąsiedztwie bądź w samym mieście działa co najmniej kilka dużych zakładów pracy, w tym ZAMET Budowa Maszyn S.A., największy krajowy dostawca maszyn i urządzeń dla sektorów typu hutnictwo, przemysł energetyczny, stoczniowy czy górniczy.

Firmom poszukującym usług takich jak noclegi pracownicze Bytom zapewnia szereg możliwości kwaterunku swoich zespołów. Miasto dysponuje dobrze zorganizowaną siecią komunikacji, dzięki czemu dojazd do pracy nie sprawia zatrudnionym żadnych problemów.

Bytom kwatery pracownicze na wysokim poziomie

Przedsiębiorcom, którzy chcą wynająć pokoje i biorą pod uwagę Bytom, noclegi pracownicze dostępne w tym ośrodku z pewnością przypadną do gustu.

Jeżeli chodzi o hotele pracownicze, Bytom spełnia oczekiwania właścicieli firm, zainteresowanych miejscami z licznymi udogodnieniami, w dobrej lokalizacji, z wyposażeniem pozwalającym na samodzielne przygotowywanie gorących posiłków, a przede wszystkim na nabranie sił i wypoczynek.

Blog

Instagram

YouTube

Facebook