Kwatery pracownicze Aleksandrów Łódzki - tanie kwatery pracownicze w Aleksandrowie Łódzkim już od 20zł

Do dyspozycji gości

Udogodnienia

Na terenie obiektu

Dla zmotoryzowanych

Dla biznesu

Internet

Dla gości ze zwierzętami

Mówimy w językach

Płatności

Recepcja

Opcje wyżywienia

Dla rodzin z dziećmi

Kwatery pracownicze Aleksandrów Łódzki

powiat zgierski

Kwatery parcownicze

Aleksandrów Łódzki | Kwatery pracownicze | odległość od centrum: 0.7 km

Opinie: 0

Kwatery parcownicze Posiadam do wynajęcia dom w ścisłym centrum Pabianic. Nieruchomość przeznaczona jest na kwatery pracownicze cena od: 20.00

Kwatery Pracownicze

Aleksandrów Łódzki | Kwatery pracownicze | odległość od centrum: 2.6 km

Opinie: 0

Kwatery Pracownicze Kwatery pracownicze w Aleksandrowie Łódzkim obiekt oferuje wspólną kuchnię i wspólny salon dla gości,dysponuje ogrodem i tarasem. cena od: 120.00

Aleksandrów Łódzki to miasto należące do aglomeracji łódzkiej, a to sprawia, że stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla osób pracujących w Łodzi i poszukujących niedrogich noclegów.

Kwatery pracownicze Aleksandrów Łódzki – co warto odwiedzić po pracy?

Aleksandrów jest nazywany przez miejscowych „Skarpetkowem” z uwagi na to, iż niegdyś bardzo prężnie działały (i wciąż działają) tu liczne zakłady dziewiarskie. Miasto swego czasu stanowiło też siedzibę chasydzkich cadyków z dynastii Danzigerów. To swoista stolica religijna żydów. Tędy biegnie również znakowany czerwony Szlak Okrężny Wokół Łodzi o długości 175 km. Jeśli chodzi o Aleksandrów Łódzki noclegi pracownicze w tym mieście pozwalają ciekawie spożytkować czas wolny.

Noclegi pracownicze Aleksandrów Łódzki – wygodne połączenie

W Aleksandrowie funkcjonuje bardzo dobre połączenie autobusowe z miastem Łodzią. Przez jego centrum przebiegają i krzyżują się dwie ważne drogi krajowe – nr 71 i 72. Osoby pracujące w Łodzi mogą z powodzeniem korzystać z noclegów w tym mieście z uwagi na wygodny transport do i z pracy, również dzięki autobusom nocnym. Gdy chodzi o Aleksandrów Łódzki kwatery pracownicze to wybór tańszy i łatwiej dostępny, niż kwatery w samej Łodzi.

Hotele pracownicze Aleksandrów Łódzki – czy warto?

Mała odległość do dużego miasta, tanie kwatery, liczne miejsca, które warto odwiedzić – to wystarczająco dużo powodów, aby postarać się o zatrudnienie w Łodzi i zamieszkanie nieco poza nią, ale wciąż w komfortowej odległości!

Blog

Instagram

YouTube

Facebook